Image Alt

HAKKIMIZDA

Ozan KOÇ

Ofisindeks® Kurucu / Founder

Ankara geneli plazalarda aradığınız kriterlere en uygun plaza ofisini satın almanız veya kiralamanız için yeni bir sistemsel danışmanlık modeli geliştirdik. Ankara çapında plaza uzmanlığı çalışan gayrimenkul firmalarıyla kurduğumuz ortak ağ sayesinde sadece doğru bilgileri bir araya getiren, sürekli güncel bir veri tabanı oluşturduk. Bu sistemle birlikte size ayrıcalıklı bir gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Klasik gayrimenkul danışmanlığı konseptinden farklı, analitik, inovatif ve sistemsel bir danışmanlık modeliyle doğru pazarlama ve satış noktasındasınız.

ozankoc@ofisindeks.com

+90 (532) 795 74 00

Mehmet Akça

Ofisindeks® Broker / Manager

1966 Yılında Mersin’de doğdum. Emekli Askerim. Ankara geneli Lüks Konut, Konut, Ticari Mülk ve Arsa’larınızın satışı ve kiralanması konusunda 15 yılı aşan tecrübe ve aldığım eğitimlerle portföyleri en kısa sürede sonuca ulaştırıyorum. Aldığım eğitimler ve sertifikasyon programlarıyla beraber sizlere yenilikçi ve profesyonel danışmanlık hizmeti veriyorum.

mehmetakca@ofisindeks.com

+90 (532) 464 30 80

Takımımız ve Çözüm Ortaklarımız

Ayşe Nurlu
Ofis Asistanı
SMMM Neslihan Özal
Özal Muhasebe ve Finans
Av. Behiç Güleç
Güleç Hukuk & Danışmanlık
Arif Kendirci
Art-İf Mimarlık

Vizyon - Misyon

Gücünü sahip olduğu sürekli güncel veri tabanından alan, Ankara sınırları içerisinde müşterilerine aradıkları kriterlere en uygun plaza ofisini satın alması veya kiralaması için, ‘’doğruları bir araya getirmeyi’’ ve bu doğrular ışığında müşterilerine en doğru yolu göstermeyi hedefleyen yeni ve sistemsel bir danışmanlık firmasıdır.

Her zaman birlikte çalışıldığında daha güçlü olunduğunu benimsetmek ve Emlak söktöründeki bireyselliği yok etmek. Sektördeki kalitesiz ilan kirliliğinin önüne geçilmesi için her zaman yeni fikirler üretmek. Doğru adımı attığından emin ve kazanan büyük bir müşteri kitlesi oluşturmak..

Erişim izniniz yok.